Hairdresser F/H

Publiée le 28/03/2024
  • Etablissement :  DESSANGE Athènes (Grèce)

  • Type de contrat :  CDI

  • Temps de travail :  Temps plein

  • Lieu Glyfáda

L'entreprise

Για τα επερχόμενα εγκαίνια του στην Αθήνα, το σαλόνι DESSANGE αναζητά τους νέους του συνεργάτες.

Περιγραφή εργασίας: Αναζητούμε κομμωτές για μόνιμη θέση πλήρους απασχόλησης.

Description du poste

Οι κύριες αρμοδιότητές σας θα περιλαμβάνουν:

• Υποδοχή πελατών

• Συμβουλευτική και υποστήριξη του πελάτη στις επιλογές του

• Εκτέλεση τεχνικών χρωματισμού (highlilghts, χρωματισμός, φορμάρισμα)

• Εκτέλεση τεχνικών κοπής

• Προώθηση και πώληση προϊόντων

• Δημιουργία πιστότητας πελατών

Profil recherché

  • Κάτοχος CAP ή/και BP στην κομμωτική, με σημαντική εμπειρία στο χώρο και προηγούμενη εμπειρία στον κλάδο πολυτελείας ή franchise

• Ικανότητα σε όλες τις τεχνικές κοπής, highlighting, χρωματισμού και φορμαρίσματος

• Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών

• Δυναμική και με καλή παρουσίαση

Réf: 524b6a8c-9b0b-42b9-88e5-3c4364fc51a1

Je postule à cette offre

DESSANGE Athènes (Grèce)
CDI
Temps plein
Glyfáda

Ces informations permettent de traiter votre candidature. La base légale est celle des mesures préalables à la conclusion d’un éventuel contrat de travail. Sauf si action de votre part, elles sont conservées pour une durée n’excédant pas 2 ans.